Meist

Ripsme ja kulmutehnik Kadri
(lapsehoolduspuhkusel)
+372 55906905

Kadri on paigaldanud klassikalisi ripsmepikendusi alates aastast 2013 (charmkit koolitus) ja volüümripsmepikendusi aastast 2014 ( Glamlashes koolitus, täiendkoolitus aastal 2018 Ruthie Belle. Lisaks ripsmetele teeb Kadri korda ka kulmud, pakkudes lisaks tavalisele kulmude korrigeerimisele ka uudset 3D kulmudisaini teenust( Richbrows koolitus).

Ripsme-ja kulmutehniku töös armastab Kadri seda, et ideaalsete kulmude kuju toob välja silmad ja näojooned, siis näeb naine alati hoolitsetud välja. Ripsmepikendused rõhutavad silmade loomulikku ilu, sest nendega saab muuta silma visuaalselt suuremaks ning peita puudusi.
Kosmeetik Jaanika
(lapsehoolduspuhkusel)
+372 58050932

Õpingud läbis Jaanika Eesti Iluteeninduse Erakoolis.
Omandatud sai teadmised näohoolduse, maniküüri/pediküüri ja depilatsiooni osas. Samuti praktiseeris kursusel kulmude/ripsmete keemilist värvimist ja kulmude korrigeerimist.
2019.aastal osales ta Victoria Vynni tootekoolitusel, samuti Beauty Institute poolt korraldatud CNC cosmetic happehoolduste koolitusel.
Läbitud on NaNa OÜ poolt korraldatud Clearance jalahooldussarja tootekoolituse. Antud sarja kasutab Jaanika ka oma töös.
Kosmeetikuna on ta põhilisteks suundadeks valinud jala- ja näohoolduse, kuid rakendab hea meelega ka teisi omandatud teadmisi ja oskusi.
Jaanikat lummab kõige enam oma töös tulemus ja teadmine, et saab anda kliendile parema enesetunde.
Küünetehnik ja Püsimeigi meister Mariliis
+372 5018049

Mariliis alustas oma karjääri ilumaailmas juba 2004 aastal, kus ta läbis geelküünte baaskoolituse Glenberg Grupp OÜ. Alustas ta oma esimesi töid olles veel keskoolis ja sealt edasi tuli juba tõsine tahtmine jäädagi tegema tööd, mida nii väga armastab. Küünetehnikuna on Mariliis läbinud palju koolitusi- täiendkoolitused geelitehnoloogias, kui ka erinevaid disaini koolitusi. 2014aastal otsustas Mariliis juurde õppida püsimeigi ja ta on püsimeiki teinud juba ligi 5 aastat ning läbinud selle aja jooksul samuti suure hulga erinevaid koolitusi. Oma töös armastab ta kõige enam seda, et saab rõhutada naise loomulikku ilu, arvestades kõiki tema näo iseärasusi. Ta on oma töös väga loominguline ning naudib seda täiel rinnal, sest tema võimuses on teha naisi ilusamaks – varjata väikeseid puudusi ja rõhutada väärtusi. Mariliis võitis 2019 kevadel Helsingis Ultimate Lash & Brow International Championshipil kolmanda koha ning ,,The Best Eyebrow Shape” eriauhinna.

Juuksur Jana
+372 55556547

Janal on juuksuri alal kogemust 14aastat. Jana lõpetas  Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksuri eriala. Ta alustas enda praktikat Salon + salongis, kus on saanud tugeva praktika põhja. Jana on läbinud mitmeid koolitusi erinevates lõikus- ja värvitehnikates. Ta väga armastab oma tööd ja on kindel, et tegi õige eriala valiku!
Kosmeetik-massöör Galina
+372 5229765

Galina teekond kosmeetika maailma algas Islandil, kus ta elas 9aastat. Otsus kandideerida kutsekooli tuli siis, kui ta nägi kuulutust, et tule katsetele kosmeetiku erialale Fjolbrauta skoli Breidholts, õppeaeg 3aastat. Erakoolis oli ta 1aasta ja see osutus väga kalliks ja ta otsustas, et kui saab riigikooli, siis  temast saab kosmeetik ja  täpselt nii läkski. 3aasta jooksul sai õpitud nii teooriat, kui ka praktikat näohoolduses, klassikaaline massaaz, maniküür/pediküür, erinevad depilatsioonid, kulmud/ripsmed.
2007aastal sai Galinast diplomeeritud kosmeetik. Ta on praktikal olnud nii haiglas taastusravi osakonnas ,hooldekodus ja salongis. Viimases töökohas enne Eestisse tagasi tulekut õppis ta ka Brazilia depilatsiooni. Galina töötab Anesi toodete ja tehnoloogiaga. Lisaks on ta läbinud ultraheli koolituse Depile esinduses. 2018 õppis Studexi kõrvaaugustamistehnikat
Galina on töötanud oma erialal 14aastat.
 
Galina pakub massaaži, pediküüri, näohoolduseid, ripsmete-kulmude korrigeerimist/värvimist, kõrvade augustamist. Tulevikus soovib ta õppida ja pakkuda rohkem erinevaid massaaze, kehahoolduseid, näohoolduseid.
Juuksur Maria
+372 53986633

Marial on juuksuristaaži 12 aastat. Talle meeldib teha naiste ja meeste soenguid. Ta valdab erinevaid värvimistehnikaid. Juba 11 aastat töötab ta Goldwelli toodetega, mis rahuldavad ka nōudlikuma kliendi soovid. Regulaarselt on Maria käinud Goldwelli koolitustel ja jälgib uusi suundasid soengumoes. Maria on alati sōbralik ja tähelepanelik kliendi soovide suhtes. Tema töö on osa tema elust, kus ta saab olla omaala kunstnik. Tööd tehes on Maria ōnnelik ja suurim rõõm on kliendid, kes on lahkuvad rõõmsalt ja rahulolevalt.
Massöör-terapeut Tiina
+372 5019205
Tiina on õppinud reikit (2009–2010), klassikalist massaaži, kvantpuudutust, Access Consiousness bars’i tehnikat (2012), Access Consiousness body tehnikat (2014), Lomi Lomi Nui massaaži (2015), MER-sidekoe tasakaalustavat massaaži (2015), kraniosakraal resonants teraapiat (2016) ja biodünaamilist hingamist (2016).

Tiina on soe ja siiras inimene, kes soovib aidata nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Tiina teraapiad ja massaažid aitavad traumadest ja vigastustest taastumisel jõuda kehal isetervenemiseni, leevendada emotsionaalset tasakaalutust, maandada stressi ja ülepinget, leevendada ärevus- ja paanikahäireid ning taastada elujõudu.

Tiina pakub MER üldmassaži, sidekoemassaaži, Lomi Lomi Nui massaaži, kraniosakraal
– ja valgusteraapiat

Küünetehnik Anett
+37255632603

Küünetehnik Anett

+37255632603

Küüne- ja pediküüri tehnik Oksana

+37253849395

Pediküüri tehnik Sarmite

+37253455192

Sarmite on õppinud Esteetika Ilukooli ja Salon K pediküüri meistrite käe all. Omandatud on oskused aparaadi pediküüris (2021a), klassikalises – spa pediküüris (2021a), lakkimine tava ja geellakiga (2021a) ja läbitud on ka geellakkimise meistri koolitus (2021 a).